Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

NEW WAVE CZ, a.s.

Pracovníci pro zpracování textů, písaři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10575440715 | aktuálnost: 3. 12. 2016

Kontakt: POUZE e-mailem zaslat životopis.
Místo výkonu práce: NEW WAVE CZ, a.s., Závodu míru 974/66a, Stará Role, 360 17 Karlovy Vary

Pracovní náplň
- psaní a tvorba textů ke zboží ve francouzském jazyce
- vyplňování požadovaných tabulek, komunikace se zahraničními partnery

Požadujeme
- vysokou úroveň psaného projevu ve francouzském jazyce
- komunikační schopnosti, zodpovědnost, plnění zadaných úkolů do konce
- vyhrazujeme si právo neodpovědět uchazečům, kteří nesplňují uvedené požadavky

Osobnostní předpoklady:
- komunikativnost, samostatnost, spolehlivost, důslednost, zodpovědnost
- schopnost a ochota učit se novým věcem
- uživatelská znalost Windows, MS Office,
- dobrý zdravotní stav

Nabízíme
- zajímavou a samostatnou práci na HPP v kolektivu stabilní společnosti
- odměny po zapracování
Pracovní doba: 8.00 - 16.30 hod.

V případě Vašeho zájmu zašlete svůj životopis na adresu: info@newwave.cz. Spolu se životopisem zašlete prosím Vaši aktuální fotografii.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 15 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Přeposlat inzerát na e-mail

NEW WAVE CZ, a.s., Barbora Nálevková, info@newwave.cz