Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

FOREZ s.r.o.

Ostatní strojírenští technici

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11231030735 | aktuálnost: 2. 12. 2016

KVALIFIKACE/POŽADAVKY:
SO/ÚSO/VŠ – technického typu, elektrotechnická kvalifikace (V. 50 § 6), znalost práce na PC+MS Office, samostatnost, spolehlivost, komunikativnost (domlouvání kooperací a podávání hlášení), technické myšlení, chuť zlepšovat.
Manuální zručnost (jemná mechanika), ŘP B, schopnost zorganizovat si práci a kooperace, orientace v technické dokumentaci. Znalost anglického jazyka výhodou.
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
Kontroly, seřizování, opravy uvedených přípravků, dále jejich vylepšování a při větším rozsahu návrhy na jejich vylepšení včetně zajištění potřebných kooperací. Zodpovědnost za funkční přidělené kontrolní a automatizační přípravky (grippery na robotech a kontrolní - měřicí stanice u robotů).
NABÍZÍME:
jednosměnný provoz, plat od 22.000, podle dosavadní praxe. Pracovní smlouva na dobu určitou, po roce s možností změny na smlouvu neurčitou. Zaměstnanecké benefity, možnost dalšího profesního růstu.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 22 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

FOREZ s.r.o., Marcela Píšová, personalni@forez.cz, +420 465 352 211,775 752 763

Odpovědět na inzerát