Varroc Lighting Systems, s.r.o.

Inženýr elektronických komponentů

referenční číslo: 9D3EBEA6

Náplň práce

• Hledání, analýza a testování nových elektronických komponentů používaných v automotive lighting
• Spolupráce s týmem HW inženýrů pro aplikaci komponentů
• Podpora kvality běžících projektů
• Správa a aktualizace databáze komponentů

Požadujeme

• VŠ – Bc. vzdělání technického směru - elektro
• Znalost elektronických komponentů a výrobních technologií
• Znalost validace komponentů
• Znalost technologií PCB - Výhodou
• Anglický jazyk – středně pokročilá znalost
• Samostatnost, týmový duch

Nabízíme

• Pružná pracovní doba (fix 8:30 – 13:30)
• 25 dní dovolené
• Sick Days – 2dny/rok
• Příspěvek na dopravu, možnost startovacího ubytování
• Příspěvek na stravování
• Variabilní bonusový systém
• Možnost jazykového a odborného vzdělávání
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Možnost podílet se na vývoji moderních produktů

Místo pracoviště: Suvorovova 195, Šenov u Nového Jičína, 742 42

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Technika, elektrotechnika, Věda a výzkum

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita