Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment s.r.o.

Technická podpora, zemědělská technika

(referenční číslo: 7-13-167333/JD)

Zavedená společnost s výhradním zastoupením zemědělské techniky hledá do svých řad pracovníka, který bude podporou servisnímu týmu.

Vaše náplň pracovního dne:

  • většinu času budete poradou na telefonu na centále firmy, pokud si servisní tým neví rady, budete hledat v manuálech možnosti rychlé opravy stroje (většinu postupů budete znát)
  • objednávat náhradní díly
  • občas školit servisní tým (novinky, jiné možnosti rychlého zprovoznění stroje na poli, atd.)

Požadujeme:

  • vyučen, nebo SŠ vzdělání v oboru souvisejícím s opravou zemědělské techniky
  • praxi v oboru
  • domluvit se při objednávání náhradních dílů v zahraničí (česky, anglicky a případně i německy)
  • pracovat s počítačem
  • a hlavně chtít....

Nabízíme:

Benefity:
Společnost nabízí práci v téměř rodinném kolektivu, výhradní zastoupení zemědělské techniky určité značky a po zapracování peněžní a nepeněžní benefity.

Zaujala Vás tato pozice? Opravdu se jedná o seriózní nabídku, jen už nevíme, jak Vás k nám nalákat. Nejsme finančnictví, ani žádný jiný podomní prodej. Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/obchod-marketing/


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 18 000 - 35 000 Kč / měsíc
Region: Jihočeský kraj
Obor: Obchod, prodej, nákup
Typ nabídky: Zaměstnání