Typ nabídky

Minimální mzda

Dispečer výroby (plánovač)

referenční číslo: 9D14E7E1 | aktuálnost: 06.02.2017

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

- sestavování operativních (dispečerských) plánů výroby - co, kdy a kolik se má vyrobit
- dlouhodobé plánování prodejů a kapacit
- sledování materiálové naplněnosti přidělených zakázek
- řešení problémů, které při výrobě nastanou

Požadujeme

- vynikající mezilidská komunikace
- VŠ (technické zaměření výhodou)
- základní orientace ve výkresové dokumentaci
- pokročilejší ovládání počítače
- středně pokročilá znalost AJ
- vhodné pro absolventy, praxe v plánování výroby výhodou

Nabízíme

- zázemí mezinárodní stabilní společnosti
- systematické odborné a jazykové vzdělávání v rámci společnosti
- pracovní doba 7,5 hodiny
- zajímavé finanční ohodnocení

Místo pracoviště: Plzeň

Region: Plzeňský kraj

Obor: Doprava, logistika, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské