Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

TEDOM a.s.

Inženýři elektrotechnici a energetici projektanti, konstruktéři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10879230747 | aktuálnost: 2. 11. 2016

Popis pozice: vypracování konstrukční elektro dokumentace a specifikace výrobku; provádění konstrukčního dozoru ve výrobě nových výrobků a dílů; spolupráce s obchodním oddělením a zákazníkem při vypracování zakázky; provádění změnového řízení.
Požadujeme: SŠ odborné elektrotechnické vzdělání vzdělání (pozice je vhodná i pro absolventy VŠ elekro oboru); profesní odbornost dle vyhlášky č.50/1978 Sb.; znalost práce s PC(MS Office); schopnost řešit technickou problematiku; základní znalost AJ výhodou, řidičský průkaz skupiny B.
Nabízíme: perspektivu ve stabilní a stále se rozvíjející společnosti; možnost seberealizace - odborný a profesní růst; spolupráci na řešení zajímavých projektů v týmu odborníků
zvyšující profesní odbornost, prestiž na trhu práce; odpovídající platové ohodnocení; vzdělávací kurzy a další firemní benefity.
Pracovní místo bude obsazeno formou výběrového řízení.
Strukturovaný životopis s názvem a číselným označením nabídky pracovního místa zašlete na
e-mailovou adresu lubos.kucera@tedom.com.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Energetika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha