Typ nabídky

Minimální mzda

Office Assistant / HelpDesk Assistant

referenční číslo: 9D0ACCC1 | aktuálnost: 02.05.2017

iSTEP CE s.r.o.

Náplň práce

Chceš pracovat pro online cestovní agenturu? Nemáš veškeré zkušeností? Nevadí, my tě to naučíme! A ty nám na oplátku ukážeš chuť a energii na sobě pracovat a zodpovědně plnit pracovní úkoly. To vše v našem mladém a přátelském týmu v moderní budově Danube house v Karlíně.

Tvoje práce bude:
 zodpovědnost za odesílání odbavení pro klienty
 komunikace s dodavateli
 objednávání a evidence kancelářských i jiných potřeb
 vyřizování administrativních úkolů
 aktualizace dat v interním systému
 zodpovědnost za chod kanceláře
 spolupráce s účetním a obchodním oddělením
 evidence firemní korespondence
 kopírování, tisk, vyřizování emailů
 administrativní podpora manažera

Očekáváme od tebe:
 ukončené min. SŠ vzdělání
 možnost pracovat 3 dny v týdnu (Po-Pá)
 znalost práce na PC (MS Office) a schopnost učit se nové programy
 velmi dobré komunikační dovednosti a písemný projev
 schopnost řešit problémy (rychle, empaticky a samostatně)
 zkušenost z cestovní agentury výhodou
 pohodovou a přátelskou povahu do našeho týmu

Nabízíme ti:
 pracovní pozici v mladém a přátelském týmu
 odpovídající platové ohodnocení
 zázemí moderní společnosti se sídlem v pražském Karlíně
 nástup ihned

Region: Praha

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Brigáda