Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment s.r.o.

Assembly team leader

(referenční číslo: 16-30-206860/JD)

Do nově rozbíhající výroby hledáme TEAM LEADRA, který bude řídit směny a podílet se na zlepšování procesu výroby.

  • vedení a koordinace výrobní směny, zodpovědnost za splnění cílů, kvality, nákladů
  • školení nových pracovníků
  • spolupráce s dalšími team leadry a plant managerem na strategii výroby

Požadujeme:

  • zkušenost s vedením týmu ve výrobní společnosti
  • základní znalosti Lean managementu a BOZP
  • AJ pro komunikaci s manažery v UK
  • samostatnost při řešení úkolů, člověk hledající řešení, ne problémy

Nabízíme:

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc
Region: Jihomoravský kraj
Obor: Výroba, průmysl
Typ nabídky: Zaměstnání