Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Technolog extruze plastů

referenční číslo: 12630 | aktuálnost: 28. 11. 2016

Jste technicky vzdělán a máte blízko k plastové výrobě? Orientujete se v optimalizaci procesů a v technologických změnách v oblasti vytlačování plastů? v dané oblasti se můžete pochlubit rozsáhlými zkušenostmi a láká Vás zázemí menší společnosti s mezinárodní působností?
Zašlete nám Váš životopis.
Mezinárodní výrobní společnost, působící na Vysočině, hledá do svých řad kandidáta na pozici TECHNOLOG EXTRUZE PLASTŮ.

Náplň práce

  • Technologické postupy v oblasti extruze plastů
  • Zavádění nových materiálů
  • Optimalizace výrobních procesů
  • Zavádění nových technologií a forem do výroby

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ strojírenského zaměření
  • Praxi v extruzi
  • Znalost plastových materiálů a jejich vlastností
  • Samostatnost a organizační schopnosti

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Sezonní odměny
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na stravování
  • Místo výkonu práce je v okrese Havlíčkův Brod

Mzda: 32 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha