Typ nabídky

Minimální mzda

Laboratorní asistent

referenční číslo: 9CE4442F | aktuálnost: 06.12.2016

ÚSTAV HEMATOLOGIE A KREVNÍ TRANSFUZE

Ústav hematologie a krevní transfuze v Praze 2, U Nemocnice 1 přijme laboratorního asistenta na oddělení HLA (zástup za mateřskou dovolenou)

Náplň práce

Požadavky:
- SŠ laboratorní asistent nebo ekvivalentní
- Správné laboratorní návyky
- Spolehlivost a důslednost
- Schopnost samostatné práce
- Zkušenosti s prací ve zdravotnické laboratoři výhodou

Požadujeme

Nabízíme:
- Práci v laboratoři specializované na genotypizaci HLA
- Zázemí špičkového pracoviště
- Odpovídající platové hodnocení
- Zaměstnanecké benefity
- Možnost dalšího vzdělávání
Nástup od ledna 2017.
Své profesní CV zasílejte na e-mail: milena.vrana@uhkt.cz

Místo pracoviště: Praha 2

Region: Praha

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita