Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Město Kroměříž

Kulturní referenti

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11428470743 | aktuálnost: 15. 9. 2016

pracoviště Městského úřadu Kroměříž
- Vykonávaná agenda: zajišťování ucelených odborných agend samosprávy na úseku kultury a cestovního ruchu
- Platová třída: 8 (dle nař. vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů)
- doba určitá na 1 rok s výhledem prodloužení na dobu neurčitou, předpokládaný nástup dle dohody

- Požadavky pro vznik pracovního poměru - minimálně SŠ vzdělání humanitního zaměření, všeobecný kulturní a společenský přehled, výborné komunikativní a prezentační schopnosti, výborná znalost místního kulturního prostředí, praxe v plánování a pořádání kulturních a společenských akcí, kreativní myšlení a schopnost týmové spolupráce, dobrá znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B, znalost anglického nebo německého jazyka výhodou
- Uchazeči předloží písemnou přihlášku, která musí obsahovat tyto náležitosti - jméno, příjmení a titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení pobytu, jde-li o cizího státního občana, datum a podpis
- Doklady, které je nutné doložit k přihlášce - strukturovaný životopis o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech týkajících se správních činností, ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, esej o žadatelově představě výkonu nového zaměstnání (max. 20 řádků, písmo Arial, velikost 10)
- Přihlášky se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami doručte v originále nebo úředně ověřené kopii nejpozději do 23. září 2016 včetně do 9,00 hod. na adresu: Městský úřad, oddělení personální, mzdové a vzdělávání, pí. Janková - tel. 573321131, Velké náměstí 115, 767 01 Kroměříž
- Později doručené přihlášky nemůžeme zařadit do výběrového řízení.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu, či nevybrat žádného z přihlášených uchazečů/uchazeček.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 13 980 - 21 070 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Tvůrčí práce, kultura, umění

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail