Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Charita Hranice

Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11065350758 | aktuálnost: 27. 8. 2016

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
- pracovník pracuje na pozici sociálního pracovníka, vykonává činnosti dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách; vykonává sociální šetření, základní sociální poradenství a pomoc v krizi; provádí základní sociální a preventivní činnost zaměřenou na resocializaci uživatele, spočívající v prohlubování a upevňování základních sociálních dovedností a společenských návyků; vykonává volnočasové aktivity zaměřené na rozvíjení osobnosti, zájmů, znalostí a tvořivých schopností, pomocí nichž upevňuje důvěru s uživateli; zaměřuje se na prevenci vzniku či rozvoji rizikového chování; uzavírá smlouvy; zastává roli klíčového pracovníka - vypracovává, realizuje a kontroluje individuální plány uživatelů; jedná se správními orgány, jinými institucemi a odbornými poradci v zájmu uživatelů a NZDM Fénix; vypracovává a aktualizuje metodiky a postupy práce SS; kontroluje jejich dodržování v praxi; spolupracuje s ostatními pracovníky přímé péče a dohlíží na jejich práci dle Metodických pokynů.

Zaměstnavatel požaduje:
- rejstřík trestů bez záznamů; VOŠ nebo VŠ vzdělání v oboru - sociální práce, sociální pedagogika, speciální pedagogika (splnění předpokladů pro výkon povolání sociálního pracovníka dle zák. č. 108/2006 Sb.) ; orientaci v oblasti sociálních služeb; praxe v oblasti sociálních služeb výhodou; administrativní gramotnost; týmová spolupráce; loajalita, spolehlivost, pružnost, samostatnost, rozhodnost; dobré komunikační schopnosti - schopnost prezentace SS; znalost práce na PC - vyšší úroveň; řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič

Nabízíme:
- stravenky, 25 dnů dovolené, možnost prodloužení pracovního poměru

Poznámka: Pracovní doba od pondělí do čtvrtka 10:30 - 18:30, pátek 7:00 - 15:00. V letních měsících (červenec a srpen) od pondělí do pátku 7:00 - 15:00.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním průvodního dopisu a životopisu (CV) na e-mail: martina.olsova@hranice.charita.cz
- telefonicky v pracovní dny ( v době od 8.00 - 14.00 hod. ) na čísle 739 344078 - paní Martina Olšová

Místo výkonu práce: Charita Hranice, Zahradní č.p. 1300, 751 31 Lipník nad Bečvou

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vyšší odborné

Mzda: 16 500 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail