Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

People Consulting s.r.o.

Obchodně-technický specialista #4043588 (Praha, CZ)

referenční číslo: 4043588 | aktuálnost: 20. 10. 2016

náš klient, významný mezinárodní výrobce a distributor stavební chemie (systémy na ochranu a sanaci staveb) – posiluje svůj obchodní tým o další kolegy.

V současné době hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na pozici:

OBCHODNĚ-TECHNICKÝ SPECIALISTA

Popis pozice / Náplň práce:

· Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí v daném regionu

· Kompletní péče o stávající přidělené portfolio zákazníků

· Usilování o dosažení stanovených prodejních cílů

· Jednání se zákazníky z řad maloobchodů a stavebnin

· Sledování trhu a potřeb zákazníků

· Reporting za svěřený region

 Požadujeme:

· Min. SŠ/VŠ vzdělání stavebního zaměření

· Znalost stavebních materiálů a stavební chemie PODMÍNKOU

· Prokazatelné zkušenosti na obchodní pozici PODMÍNKOU

· Znalost daného regionu a potenciálních zákazníků PODMÍNKOU

· Samostatnou a silnou osobnost s orientací na zákazníka

· Výborné komunikační, prezentační a obchodní dovednosti

· Pozitivní a energický přístup, obchodního ducha

· ŘP skupiny B – aktivní řidič

Nabízíme:

· Zázemí rozvíjející se společnosti s dlouholetou tradicí (již více než 60 let)

· Možnost seberealizace a uplatnění obchodně-technických znalostí

· Pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou

· Velice zajímavé finanční ohodnocení + prémie + bonusy z obratu

· Služební automobil i soukromým účelům, mobilní telefon, notebook

· Pružnou pracovní dobu, možnost Home Office

· Nástup možný ihned

· Region: Praha

Máte-li zájem o tuto pozici, použijte možnost „odpovědět“.

Veškeré došlé reakce budou zpracovány výhradně společností PeopleConsulting, proto pro případné otázky kontaktujte paní Mgr. Nikolu Drábkovou pod +420 725 790 750 nebo na emailu nikola.drabkova@peopleconsulting.cz .

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha