Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

MINISTERSTVO SPRAVEDLNOSTI

Specialisté analytici, metodici v oblasti politiky firem a veřejné správy

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11477340798 | aktuálnost: 23. 9. 2016

V rámci uvedeného služebního místa bude státní zaměstnanec vypracovávat komplexní analýzy a vyhodnocovat vývoj justičního systému (činnost soudů, státních zastupitelství, znalců, tlumočníků, notářů, exekutorů, insolvenčních správců, rozhodců a mediátorů), podílet se na zpracování strategických návrhů pro opatření a postup ministerstva v oblasti své působnosti a vytváření modelů a programů pro analýzy, ve spolupráci s dalšími útvary ministerstva spolupracovat na tvorbě analýzy dopadu regulace (RIA), zpracovávat a poskytovat statistické údaje o činnosti soudů a státních zastupitelství pro potřeby resortu, orgánů státní správy, vědeckých a pedagogických pracovišť i veřejnosti a zastupovat resort při jednáních v otázkách týkajících se výkaznictví a statistiky soudů a státních zastupitelství.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 22 780 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Státní, veřejná správa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail