Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Zdeněk Šmíd

Úředníci cestovních kanceláří a agentur

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10317400733 | aktuálnost: 23. 11. 2016

PRACOVNÍK/-CE CESTOVNÍ KANCELÁŘE
Chcete změnu? Práce, cestování, zábava…….
Cestovní kancelář Scandia Czech tour se sídlem v Jablonci nad Nisou příjme nového kolegu / kolegyni na pozici referent(ka) do zákaznického centra

Náplň práce: aktivní komunikace se zákazníky, komunikace s dodavateli, rezervace zájezdů, příprava kalkulací, průvodcování, nabídka a prodej služeb a jiné.Požadujeme:· středoškolské vzdělání s maturitou (Obchodní akademie, Gymnázium), znalost anglického jazyka (slovem a písmem), znalost práce na PC ( Microsoft Word, Microsoft Excel), dobrá výslovnost, zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, odolnost vůči stresu, příjemné vystupování, ochotu učit se novým věcem
Výhodou: vzdělání v oboru, praxe na obdobné pozici v cestovní kanceláři či agentuře ubytování Jablonec nad Nisou a okolí
Nabízíme: Zajímavou a dynamickou práci, velmi příjemný kolektiv, cestování
Základní plat: 15.000,-Kč - 18.000,-Kč po zapracování
Kariérní mzdový řád - základní plat, odměny, prémie , cestovní náhrady v případě průvodcování

Kontakt telefonicky, nebo na email.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 15 000 - 18 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Zdeněk Šmíd, Miroslava Šmídová, info@scandiaczech.cz, +420 483 316 235,602 402 099