Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Skladník - vedoucí týmu - výroba

referenční číslo: 12413 | aktuálnost: 13. 11. 2016

Vedl jste již tým skladníků ideálně ve výrobní společnosti? Pokud ano a tato práce Vás baví, pošlete mi svůj životopis

Mezinárodní výrobní firma hledá nové kolegy na pozici:

SKLADNÍK - VEDOUCÍ TÝMU - VÝROBA

Náplň práce

  • Vedení týmu skladníků
  • Odpovědnost za proces skladování, navyšování kapacit, optimalizace
  • Kontrola skladu a vedení kontrolní knihy skladu
  • Pravidelné inventury
  • Reporting nadřízenému

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Praxi ve skladu výrobní společnosti min. 4 roky
  • Znalost anglického jazyka (reportování emailem zahraniční centrále)
  • Asertivitu

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu s pevným jádrem
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Příspěvky na dojíždění
  • Příspěvky na stravování
  • Místo výkonu práce: Klášterec nad Ohří

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha