Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Zkušený PLC programátor

referenční číslo: 12405 | aktuálnost: 10. 11. 2016

Vyznáte se v řídicích systémech PLC? Máte vzdělání v oboru elektrotechnika a domluvíte se anglicky? Chcete se podílet na úspěchu silné výrobní společnosti a mít stabilní zaměstnání?

Pokud ANO, tak neváhejte a zašlete mi svůj životopis

Výrobní, dynamicky se rozvíjející společnost, přijme do svého týmu nového pracovníka na pozici:

ZKUŠENÝ PLC PROGRAMÁTOR (od 27.000,- Kč)

Náplň práce

  • Servis automatických PLC výrobních linek
  • Práce dle plánů údržby
  • Odstraňování vzniklých závad, opravy programů apod.
  • Preventivní prohlídky strojů
  • Styk s partnery, zejména s dodavateli (i v anglickém jazyce)
  • Dokumentace údajů v informačním systému SAP

Požadujeme:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání v oboru elektrotechnik
  • Znalost řídicích systémů PLC
  • Vyhlášku č. 50/1978 Sb., §6
  • Praxi alespoň 3 roky
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni

Nabízíme:

  • Týden dovolené navíc
  • Dotované stravování v areálu společnosti
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Stabilní práci
  • Možnost kariérního růstu
  • Místo práce: Uherské Hradiště

Mzda: 27 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha