Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Job Network s.r.o.

Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11564770778 | aktuálnost: 12. 10. 2016

Mistr svařovny
Máte rádi výzvy? Máme pro Vás zakázkovou výrobu, kde se nudit opravdu nebudete. Nejde o žádné série, ale o opravdovou strojařinu a vymýšlení kreativních řešení. Hledám zkušeného svářeče/mistra svářečské dílny, který má zájem pracovat na zajímavých projektech se zkušenými lidmi.
Slušnost, kvalita a dobré peníze je u nás základ. Ozvi se a poznej nás.

Pracovní náplň:

  • Odpovědnost za efektivní využívání zařízení a pracovníků na svařovně a zámečnické dílně.
  • Odpovědnost za dodržování pracovní a technologické kázně a za jakost výrobků v souladu s výrobní dokumentací.
  • Zaškolování nových pracovníků s pracovními postupy a interními předpisy.
  • Dohled a dodržování pravidel bezpečnosti práce, požární ochrany a ochrany zdraví při práci.
  • Účast při posuzování a hodnocení návrhů technických a technologických inovací.
  • Součinnost s externím svářecím technologem při rozšiřování WPS/WPQR.
  • Předávání zpětné vazby a dodatečných požadavků na technologii pro doplnění/změnu technologických postupů.
  • Příležitostné svařování

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 20 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha