Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Provident Financial s.r.o.

Řídící pracovníci v oblasti finančních služeb

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11276990790 | aktuálnost: 18. 8. 2016

Požadavky: SŠ s maturitou, zkušenosti s vedením lidí, orientace ve finančním prostředí výhodou, velmi dobrá znalost práce na PC, aktivní řidič sk. B, spolehlivost, zodpovědnost, tah na branku, trestní bezúhonnost. Náplň práce: Manažer obchodní skupiny vede, motivuje a rozvíjí tým obchodních zástupců za účelem dosahování vyváženého souboru cílů, jež budou v souladu s obchodní strategií společnosti a zároveň budou maximalizova dlouhodobý růstový potenciál a udržitelnost výkonnost dané sekce. Kancelář: Jihlava (1x týdně dojezd); místo výkonu práce: Znojmo a okolí.
Zaměstnanecké výhody: bonusy ke mzdě, 25 dnů dovolené, čaj a káva na pracovišti, 2 dny volna na účast na charitativních a dobrovolnických aktivitách, akciový program, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, pro čerstvé tatínky 3 dny volna, MultiSport karta. Pracovní nástroje: služební automobil (možnost využití i pro soukr. účely), mobilní telefon a tablet. Info a nabídky na e-mail

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail