Typ nabídky

Minimální mzda

Administrativní pracovnice / pracovník systému Data Media

referenční číslo: 9BDCFFDC | aktuálnost: 20.09.2017

Median

MEDIAN, s.r.o. ., sídlící v Dolních Počernicích na Praze 9 hledá posilu na pozici administrativní pracovnice / pracovník - operátorka (operátor) pro sytém DATA MEDIA. MEDIAN působí na českém trhu více než 20 let jako vysoce uznávaná agentura pro výzkum médií, sociálně-politických témat a trhu. Zabýváme se také vývojem analytického software a nových výzkumných technologií. Jsme menší kolektiv, kde každý zná každého, a všichni táhneme za jeden provaz. Máme chuť dělat zajímavé věci, a pokud jste na tom stejně, hledáme právě Vás.

Náplň práce

Náplň práce:
- Získávání podkladů od vydavatelství a plnění databáze na PC

Požadujeme

- SŠ vzdělání s maturitou
- zkušenosti s prací na PC
- výborné komunikační schopnosti (především po telefonu)
- preciznost a systematičnost pozitivní vztah k novým technologiím
- schopnost učit se novým věcem
- alespoň pasivní znalost angličtiny
- zodpovědnost a spolehlivost
- časová flexibilita

Vítáno:
- znalost mediálního trhu

Nabízíme

- zajímavou práci v neformálním, - příjemném pracovním prostředí
- dlouhodobou perspektivu a zázemí stabilní společnosti
- částečně flexibilní pracovní dobu
- odpovídající finanční ohodnocení a další zaměstnanecké výhody (stravenky, podpora odborného a jazykového vzdělávání, 3 sick days ročně, firemní mobilní tarif, dovolená navíc po 2 letech ve společnosti atd.)

Základní informace o naší společnosti i o produktu DATA MEDIA naleznete na www.median.cz.

Místo pracoviště: Praha, Dolní Počernice
Nástup: ihned

Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Své životopisy zasílejte na adresu MEDIAN s.r.o., Národních hrdinů 73, 190 12 Praha 9,
nebo e-mailem: personalni@median.cz, tel. 225 301 1260.

Místo pracoviště: Dolní Počernice

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Administrativa

Profese: administrativní pracovník, referent/referentka, technickoadministrativní pracovník, vkládání dat do počítače

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita