Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Vedoucí oddělení služeb

referenční číslo: 10199 | aktuálnost: 18. 7. 2016

Máte zkušenosti s vedením týmu a optimalizací procesů? Umíte anglicky a chcete jazyk denně využívat? Rádi byste pracovali ve významné mezinárodní společnosti?

Pak nám zašlete svůj životopis ještě dnes

VEDOUCÍ ODDĚLENÍ SLUŽEB (80-100.000,- Kč)

Náplň práce

  • vybudování oddělení tranzic, change managementu a zákaznického servisu
  • řízení a rozvoj systému kvality a procesů řízení
  • zlepšit obchodní procesy v rámci celé společnosti
  • spolupráce s ostatními manažery servisních středisek
  • rozvoj a udržování obchodních vztahů s klienty

Požadujeme:

  • komunikativní znalost AJ
  • min. 5 let praxe na stejné pozici v Shared Service Centru (transition management, change management)
  • zkušenost s navrhováním procesů v SSC - výhodou
  • min. SŠ vzdělání (ekonomický nebo technický směr - výhodou)
  • ochotu rozvíjet dobré vztahy s partnery, ochotu cestovat

Nabízíme:

  • 2 týdny dovolené navíc
  • 13. plat, měsíční bonus k platu
  • výuku jazyků
  • teambuldingy a společenské akce
  • bezplatnou zdravotní péči

Místo výkonu práce: kraj Vysočina

Mzda: 80 000 - 100 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha