Poliklinika AGEL provozuje 7 zdravotnických zařízení, které ve svých regionech zajišťují léčebně preventivní péči ambulantního typu, vykonávanou praktickými lékaři a ambulantními specialisty. Dále provozuje laboratoře, centra zobrazovací diagnostiky, léčebnu dlouhodobě nemocných, lékárny a Centrum jednodenní péče. Je součástí skupiny AGEL, která je největším privátním poskytovatelem zdravotnických služeb.

Firemní právník

referenční číslo: 9BC6ED24

Náplň práce

• zodpovědnost za právní poradenství,
• tvorba a evidence právní a smluvní dokumentace v souladu s platnou právní úpravou,
• optimalizace vnitřních předpisů a norem, zastupování společnosti v soudních, správních a dalších řízeních.

Požadujeme

• vysokoškolské vzdělání v oboru právo,
• velmi dobrou znalost občanského, pracovního a správního práva,
• praxe v oboru minimálně 5 let,
• spolehlivost, profesionalitu, iniciativu a důslednost při výkonu práce,
• trestní bezúhonnost.

Nabízíme

• práci v akreditovaném zdravotnickém zařízení,
• moderní příjemné prostředí,
• úvazek 0,5.

Mzdové podmínky:
• smluvní mzda

Benefity:
• příspěvek na penzijní připojištění (po roce trvání pracovního poměru),
• příspěvek na stravování,
• 5 týdnů dovolené,
• příspěvek na vzdělávání,
• 2x ročně odměny,
• týdenní fond pracovní doby 37,5 hodiny na úvazek 1,0.

Termín nástupu

• nástup ihned, nebo dle domluvy

Místo výkonu práce
Poliklinika AGEL, Italská 560/37, 121 43 Praha 2

Kontakt
Bc. Lucie Čosová, personální manažer, e-mail:lucie.cosova@pol.agel.cz, tel.: 221 087 470

Místo pracoviště: POLIKLINIKA AGEL Praha, Italská ulice560/37, Praha 2

Region: Praha

Obor: Justice, právo, legislativa

Profese: firemní právník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální

Kontaktní údaje: Lucie Čosová, e-mail:lucie.cosova@pol.agel.cz, tel.: 221 087 470 personalni@agel.cz