Typ nabídky

Minimální mzda

IT Specialista Junior

referenční číslo: 9BBC1E8D | aktuálnost: 02.05.2017

c4you s.r.o.

IT Specialista - Praha - správa Win serverů, PC a MAC

Náplň práce

Podpora koncových uživatelů PC, MAC. Správa počítačových sítí s Win servery. Správa wifi sítí. Rychlá pomoc uživatelům přes vzdálenou plochu. Instalace nových PC a MAC. Koordinace chodu zakázek.Tvorba a příprava zakázek, návrh způsobu realizace a řízení zakázky v průběhu realizace.

Požadujeme

Znalosti Win Servery, OS Win, MacOS - výhodou, angličtina, znalosti sítí - routery, IP, firewall. Dobré komunikační schopnosti, profesionální vystupování při jednání s klientem. Zodpovědnost a sebereflexe.

Nabízíme

Nabízíme zajímavou pracovní pozici s možností stále se učit nové věci, zlepšovat si angličtinu. Pracovní pozice není jen o rutinním servisu počítačů ale i o tvorbě, návrhu a realizaci počítačových systému, audio systémů a multimédií. Nástup možný ihned.

Mzda: 25 000 Kč

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha

Obor: IT - správa systémů a služby

Profese: administrátor OS, správce aplikací, správce operačních systémů a sítí, technik HW

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy