Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Technologies

J2EE Developer

(referenční číslo: 2-10-199957/JD)

Rychle rostoucí mezinárodní společnost se zastoupením po celém světě hledá novou posilu na pozici J2EE Developer.

Pokud Vás zajímá Java, REST, SOAP, Liferay a máte zájem podílet se na vývoji mezinárodní platformy pro integraci partnerů jako jsou například Google, Microsoft, Facebook a další, PŘIHLASTE se NYNÍ

Vaším úkolem bude:

  • Design a vývoj aplikací, běžících na portálu Liferay
  • Integrace vyvinutých systémů
  • Spolupráce s testovacím oddělením
  • Komunikace požadavků uvnitř společnosti

Požadujeme:

Úspěšný kandidát by měl mít:

  • Alespoň 1,5 roku praxe ve vývoji v Javě
  • Dobrá znalost J2EE, Spring, Hibernate, SOAP
  • Zkušenost s prací s databázemi (MySQL, Oracle)
  • JBoss, Tomcat
  • XML
  • Znalost Tibca je velkou výhodou
  • Dobrá znalost AJ
  • Zájem dále se vzdělávat v oblasti nových technologií

Nabízíme:

Benefity:
Společnost nabízí opravdovou příležitost, nadstandardní ohodnocení a zaměstnanecké výhody, možnost kariérního růstu v rámci mezinárodního prostředí. Možnost práce v úspěšném dynamickém týmu.

  • Vzdělávání v nových technologiích
  • Zaměstnanecké benefity (stravenky, telefon, bankovní produkty atd...)
  • Penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/it-telekomunikace/

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Region: Hl. m. Praha
Obor: IT - vývoj aplikací a systémů
Typ nabídky: Zaměstnání