Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Statutární město Frýdek-Místek

Statutární město Frýdek-Místek vyhlašuje výběrové řízení na místo referenta územního plánování při odboru územního rozvoje a stavebního řádu.

referent územního plánování

referenční číslo: 9BAC0A99 | aktuálnost: 5. 10. 2016

Více na: http:www.frydekmistek.cz/cz/obcan/organy-mesta/magistrat-mesta/odbor-uzemniho-rozvoje-a-stavebniho-radu/0695886-22-09-2016-vyberove-rizeni-smfm-referent-uzemniho-planovani-na-odboru-uzemniho-rozvoje-a-stavebniho-radu-mmfm-prodlouzeni-terminu.html

Požadujeme:

Požadujeme VŠ vzdělání architektonického směru, nebo VŠ vzdělání uznané pro autorizaci v oboru územní plánování (dle Usnesení představenstva ČKA č. 1/PŘ/AR/2014), nebo VŠ vzdělání příbuzného oboru, se stavebním zaměřením, nebo dalších příbuzných oborů technického směru.

Nabízíme:

Přihlášky s požadovanými doklady zasílejte do 30.9.2016 v zalepené obálce s označením „Výběrové řízení – neotvírat“ a s uvedením adresy uchazeče na adresu:

Mzda: 15 000 - 23 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Frýdek-Místek

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Státní, veřejná správa

Specializace: referent

Typ nabídky: Zaměstnání

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail