Typ nabídky

Minimální mzda

Referent územního plánování

referenční číslo: 9BAC0A99 | aktuálnost: 05.10.2016

Statutární město Frýdek-Místek

Statutární město Frýdek-Místek vyhlašuje výběrové řízení na místo referenta územního plánování při odboru územního rozvoje a stavebního řádu.

Náplň práce

Více na: http:www.frydekmistek.cz/cz/obcan/organy-mesta/magistrat-mesta/odbor-uzemniho-rozvoje-a-stavebniho-radu/0695886-22-09-2016-vyberove-rizeni-smfm-referent-uzemniho-planovani-na-odboru-uzemniho-rozvoje-a-stavebniho-radu-mmfm-prodlouzeni-terminu.html

Požadujeme

Požadujeme VŠ vzdělání architektonického směru, nebo VŠ vzdělání uznané pro autorizaci v oboru územní plánování (dle Usnesení představenstva ČKA č. 1/PŘ/AR/2014), nebo VŠ vzdělání příbuzného oboru, se stavebním zaměřením, nebo dalších příbuzných oborů technického směru.

Nabízíme

Přihlášky s požadovanými doklady zasílejte do 30.9.2016 v zalepené obálce s označením „Výběrové řízení – neotvírat“ a s uvedením adresy uchazeče na adresu:

Mzda: 15 000 - 23 000 Kč

Místo pracoviště: Frýdek-Místek

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Státní, veřejná správa

Profese: referent

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální