Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

RYKO a.s.

Mechanici a opraváři kolejových vozidel

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11220400796 | aktuálnost: 6. 8. 2016

Místo výkonu práce:
Dělnická č.p. 1408/29, Děčín VI-Letná, 405 02 Děčín 2

Jsme významnou, dynamicky se rozvíjející opravnou železničních nákladních vozů se sídlem v Děčíně. Své služby ve špičkové kvalitě poskytujeme zákazníkům z celé Evropy. Zaměstnáváme 250 zaměstnanců
s dostatkem zkušeností a znalostí s opravami všech typů železničních nákladních vozů, každoročně investujeme do nákupu a modernizace technického vybavení.
V současné době hledáme kandidáty na post kontrolor.

Náplň práce:
• vstupní kontrola dílů železničních kolejových vozidel (žkv)
• kontrola při opravách žkv
• dozorová činnost v průběhu opravy žkv, komunikace se zaměstnanci podílejícími se na opravě v rámci celé společnosti
• práce s měřicími přístroji (ruční, elektronické, digitální)
• nedestruktivní kontroly materiálů a svarů
• jednání se zástupci zákazníků při přejímce žkv

Požadujeme:
• vzdělání - středoškolské, technického směru výhodou
• zkušenost s výkonem činnosti kontrolora či znalost problematiky oprav, kontroly či přejímky žkv, praxe na pozici přejímač, kontrolor, vedoucí směny při opravách žkv apod. výhodou
• vhodného uchazeče jsme však schopni zaučit i bez předchozích zkušeností v oboru
• podmínkou dobrá uživatelská znalost MS Office (WORD, EXCEL)
• spolehlivost, zodpovědnost, přesnost
• práce i ve směnném provozu

Nabízíme:
• Práci ve stabilním prostředí
• Firemní stravování
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Možnost osobního růstu
• Školení

Termín nástupu:
• Ihned

Mzdové podmínky:
• Odměňování dle dohody

V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš profesní životopis na e-mail: j.komendova@ryko.cz

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti RYKO a.s. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů a k jejich uchování v personální databázi společnosti RYKO a.s., za účelem navázání smluvní spolupráce s Vaší osobou. Tento souhlas platí až do jeho odvolání. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.
Potvrzení o přijetí životopisu obdrží pouze uchazeči, kteří budou dále pokračovat ve výběrovém řízení.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 17 000 - 22 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha