Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Qres Technologies organizační složka - Czech

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11241910740 | aktuálnost: 11. 10. 2016

Společnost Qres Technologies s.r.o., zabývající se vývojem, výrobou a servisem velkoplošných inkoustových tiskáren, hledá zaměstnance na pozice: Konstruktér. Místo výkonu práce: Olomouc - Hlušovice.

Náplň práce:
- spolupráce s týmem výzkumu a vývoje na vývoji nových produktů, zdokonalování existujících inkjet tiskáren a jim příbuzných produktů, a řešení technických problémů
- poskytování technické podpory pro výrobu a servisní oddělení
- podílení se na všech fázích vývoje produktu od prototypu až po finální výrobek
- dohlížení při sestavování a testování prototypů a nových výrobků
- spolupráce se senior strojním inženýrem na vývoji nových konceptů a vylepšení, v rámci produktového portfolia
- spolupráce s nákupním oddělením při řešení dodavatelských problémů mechanických komponentů pro prototypy a produkty
- výběr a kvalifikace dodavatelů mechanických komponentů
- sledování aktuálních technologických a průmyslových trendů

Popis práce:
- tvorba modelů v CAD software a technických výkresů
- tvorba kusovníků
- tvorba produktové dokumentace, montážní dokumentace a montážních postupů
- spolupráce se servisním oddělením na vytváření technické dokumentace
- vytváření technických správ a správ s průběhem postupu zadaných úloh
- řízení procesu testování produktů a jeho jednotlivých částí

Požadavky na ideálního zaměstnance:
- vysokoškolské vzdělání II. stupně
- zaměření, obor studia - technické, strojírenské
- počítačové znalosti - Autodesk Inventor nebo Solid Works
- zkušenosti s jemnou mechanikou a znalost konstrukčních principů a průmyslových standardů
- minimálně 5 let praxe v oboru
- jazykové znalosti - anglický jazyk - aktivně

Neočekáváme, že kandidát bude mít veškeré znalosti a dovednosti, které požadujeme. Do velké míry rádi nového zaměstnance zaučíme. Pro nás jsou určující zejména schopnosti, nasazení a výsledky.
Vaše CV a stručné představení, ideálně v anglickém jazyce, posílejte POUZE na emailovou adresu: recruitment@qrestech.com.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha