Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Vězeňská služba České republiky

Personální referenti

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11522150724 | aktuálnost: 5. 10. 2016

Místo výkonu práce: Stráž pod Ralskem.

Požadujeme: minimálně střední vzdělání ukončené maturitní zkouškou, bezúhonnost, znalost práce na PC, administrativní zdatnost, znalost a orientaci v zákoníku práce a souvisejících předpisech, praxi v personalistice, výborné komunikační a organizační schopnosti, příjemné vystupování a zkušenosti v oblastech vzdělávání lidských zdrojů.

Nabízíme: obsazení volného pracovního místa v 9. platové třídě, mzdové rozpětí v závislosti na délce započitatelné praxe, možnost ubytování na ubytovně VS ČR ve Stráži p. R., možnost získání městského nájemního bytu v Mimoni, 25 dnů dovolené v kalendářním roce, 5 dnů indispozičního volna, příspěvek na stravování, možnost čerpání bezúročných půjček z fondu kulturních a sociálních potřeb, kultrurní a sportovní vyžití (posilovna, sauna), rodinnou a dětskou rekreaci v rekreačních zařízeních Vězeňské služby ČR, lékařskou péči.

Místo výkonu práce: Stráž pod Ralskem. Pracovní poměr bude na dobu určitou 1 rok.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 17 150 - 24 790 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail