Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Manager continuous improvement

referenční číslo: 12475 | aktuálnost: 15. 9. 2016

Máte technické vzdělání a zkušenosti na vedoucí pozici v automobilovém průmyslu? Ovládáte metody štíhlé výroby a baví Vás zlepšování procesů? Domluvíte se anglickým jazykem a rádi byste pracovali v mezinárodním prostředí na pozici Manager – Continuous Improvement?
? Pak nám zašlete Váš životopis

Mezinárodní společnost působící v automotive hledá vhodného kandidáta/ku na pozici MANAGER CONTINUOUS IMPROVEMENT (75 - 90.000,- KČ)

Náplň práce

  • zabezpečování neustálého zlepšování výrobních a podpůrných procesů pomocí metod štíhlé výroby
  • zavádění metod štíhlé výroby se specifickým zaměřením na TPM, QCPC
  • koordinace projektů, jejichž úkolem je optimalizace výrobních a podpůrných procesů
  • měření efektivity pomocí vybraných ukazatelů, návrhy úspor
  • koordinace projektů KAIZEN
  • zabezpečování školení pracovníků v oblasti neustálého zlepšování
  • spolupráce s Lean specialisty v rámci koncernu

Požadujeme:

  • praxi na řídící pozici v automotive alespoň 2 roky
  • prokazatelné znalosti metod štíhlé výroby
  • anglický jazyk na výborné úrovni - denní využití, zaškolení v zahraničí
  • komunikativní, samostatná osobnost, zvyklá na automotive tempo
  • nejlépe vzdělání technického směru - ideálně VŠ strojírenského zaměření
  • ŘP sk. B - aktivní řidič

Nabízíme:

  • dlouhodobé zaměstnání ve stabilní společnosti se zajímavým finančním ohodnocením
  • pricizní zaškolení
  • standardní balíček benefitů - 25 dnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, závodní stravování, notebook, telefon
  • jazykové kurzy a další vzdělání
  • místo pracoviště: Jihlava
  • nástup možný ihned nebo dohodou

Mzda: 75 000 - 90 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha