Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Humares s.r.o.

Seřizovači a obsluha konvenčních fréz

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11542630722 | aktuálnost: 9. 11. 2016

Pro našeho klienta, výrobní společnost v Mladé Boleslavi, hledáme vhodné kandidáty na pozici frézaře s ubytováním.
Co Vás čeká?
Obsluha 3 až 5-osé frézy - jedná se o kusovou výrobu. Součástí práce je její naprogramování, zadání vstupních hodnot a drobná údržba.
Co požadujeme?
praxe na obdobné pozici frézaře nutná
znalost programovacího jazyka
zkušenosti s montáží
orientace ve výkresové dokumentaci
samostatnost, zručnost
ochotu přijet na zkoušku do Mladé Boleslavi
Co můžeme nabídnout?
zázemí zavedené společnosti
práce na hlavní pracovní poměr
8 hodinové směny (odpolední a noční)
mzda cca 220 - 250 Kč čistého / hodina dle zkušeností
vyplácení mzdy 1x měsíčně
pracovní oblečení a pomůcky
zajištěné ubytování do max. 3000Kč/měsíc
nástup po domluvě
Zaujala Vás tato nabídka práce a splňujete všechny požadavky? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail:leos.fikeis@maintec.net

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 300 - 340 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Humares s.r.o., Mgr. Leoš Fikeis, Ph.D., Humares, s.r.o., leos.fikeis@maintec.net, +420 731 526 255