Typ nabídky

Minimální mzda

Servisní technik Rozváděčů VN (kód_LH)

referenční číslo: 9B7665BD | aktuálnost: 21.02.2017

ABB s.r.o.

Do skupiny Servisu přístrojů a zařízení VN hledáme vhodného kandidáta na pozic Servisní technik. Technik bude zodpovědný zejména za servis rozváděčů VN u zákazníků v tuzemsku i v zahraničí.

Náplň práce

- Servis přístrojů a rozváděčů VN.
- Realizace servisních služeb u zákazníků v tuzemsku i v zahraničí.
- Garanční a mimogaranční opravy, údržba, instalace, testování, diagnostika, uvádění do provozu atd.
- Technická podpora zákazníkům.
- Občasné držení pohotovosti.

Požadujeme

- SOU, SŠ vzdělání elektrotechnického směru
- Vyhláška 50/78 Sb. § 6 nebo možnost jejího nabytí podmínkou
- Praxe ve vykonávání odborné činnosti v oblasti elektro min. 3 roky
- Znalost anglického jazyka a schopnost se dorozumět v zahraničí
- Znalost ABB zařízení výhodou
- Základní uživatelská znalost PC
- Řidičský průkaz sk. B.
- Flexibilita, samostatnost, ochota často cestovat.

Nabízíme

- Zázemí silné mezinárodní společnosti
- Otevřenou firemní kulturu podporující růst talentů
- Vzdělávací a rozvojové kurzy- jazykové i profesní
- Široké spektrum firemních benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, přípěvek na stravování, chytrý mobiní telefon, notebook, atd.)

Splňujete-li požadavky a máte zájem zúčastnit se výběrového řízení, zašlete svůj životopis v českém a anglickém jazyce.

Pokud Vás do 21 dnů nebudeme kontaktovat, dali jsme ve výběrovém řízení přednost vhodnějšímu kandidátovi.

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti ABB dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti ABB a to výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však jeden rok od jejich zaslání.

Místo pracoviště: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní