Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

PLC programátor junior

referenční číslo: 8809 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Hledáš práci, která tě bude bavit? Chceš si prohloubit své teoretické a praktické znalosti v oblasti PLC programování? Ovládáš angličtinu nebo němčinu a rád bys jazyky při práci využíval?

Ano? Tak se chop této jedinečné příležitosti a zašli mi svůj životopis

Mezinárodní výrobní společnost hledá do svého týmu novou pracovní sílu na pozici:

PLC PROGRAMÁTOR JUNIOR (25-33.000,-)

Náplň práce

  • PLC programování výrobních linek
  • Vedení související administrativy
  • Komunikace se zákazníkem
  • Spolupráce s ostatními odděleními
  • Tvorba vizualizačních aplikací

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Znalost programování PLC (Siemens S7 apod.)
  • Německý jazyk na úrovni B1-2
  • Chuť do práce
  • Ochotu cestovat

Nabízíme:

  • Týden dovolené navíc
  • Jazykové kurzy
  • Stravenky
  • Možnost kariérního růstu
  • Komplexní zaškolení v zahraničí
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Místo výkonu práce: Plzeň

Mzda: 25 000 - 33 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů, Řemesla, výroba, Technika, elektrotechnika, Věda a výzkum

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha