Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Inženýr projektové kvality

referenční číslo: 13443 | aktuálnost: 12. 1. 2017

Máte zkušenost v oblasti kvality a hledáte novou výzvu? Láká Vás práce na samostatných projektech, kde budete mít prostor na své nápady a kreativitu? Domluvíte se anglicky?

Potom se přihlaste do tohoto výběrového řízení

Zahraniční společnost zabývající se vývojem a výrobou jednoúčelových strojů hledá do svého vývojového týmu kandidáta na pozici:

INŽENÝR PROJEKTOVÉ KVALITY

Náplň práce

  • Spolupráce při plnění požadavků ve vývoji s ohledem na kvalitu produktu
  • Zodpovědnost za nastavení plánu kvality, stanovení cílů kvality pro projekt
  • Spolupráce na definování testů v rámci vývojový projektů
  • Spolupráce při přípravě dokumentace pro sériovou výrobu (kontrolní plán)
  • Spolupráce při uvolňování výrobních procesů
  • Spolupráce na tvorbě DFMEA a PFMEA.
  • Spolupráce při výrobě vzorku.
  • Kontrola připravenosti projektu z pohledu kvality
  • Spolupráce s ostatními odděleními (vývoj SW, HW, design, SQM)

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Zkušenost v oblasti kvality, ideálně projektové
  • Zkušenost s technologií výroby mechanických dílů
  • Orientace v oblasti nástrojů kvality
  • Znalost principů a souvislostí ve vývoji
  • Pečlivost a smysl pro detail

Nabízíme:

  • Práci na samostatném projektu
  • Práci v moderním prostředí a s moderními nástroji
  • Přátelskou a pohodovou atmosféru ve firmě
  • Odborné a jazykové kurzy
  • Možnost občasného cestování do zahraničí
  • Příspěvky na dopravu a stravování
  • Možnost nástupu ihned
  • Místo výkonu práce: Ostrava

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství, Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha