Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Lékárna Poliklinika Vrchlabí, s.r.o.

Farmaceutičtí asistenti

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11031950748 | aktuálnost: 9. 7. 2016

LÉKÁRNÍK / CE ASISTENT/ KA - požadujeme : VŠ vzdělání v oboru farmacie, zájem o pacienta a jeho zdraví, schopnost poskytnout kvalitní odborné poradenství, průběžné zvyšování kvalifikace a účast na kontinuálním vzdělávání, ochotu učit se novým věcem.
Nabízíme: profesní rozvoj a karierní růst, kvalitní vzdělávání, možnost zapojení do interních odborných projektů, motivační systém odměňování, moderní pracovní prostředí, zázemí stabilní České společnosti, stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, plný, nebo částečný úvazek, v případě nutnosti hradíme ubytování, nástup možný ihned.
Pokud Vás nabízená pozice zaujala a Vaše zkušenosti odpovídají zadaným požadavkům, budeme rádi, když nám zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: sekretariat@ipcnet.cz.
Upřednostňujeme zaslání životopisu.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 27 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail