Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

s. n. o. p. cz a.s.

Specialisté v oblasti logistiky

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11327540788 | aktuálnost: 10. 9. 2016

Požadujeme :
Min. SŠ vzdělání
Velmi dobrou znalost NJ, popř. AJ
Znalost MS Office ; SAP výhodou
Komunikační schopnosti, spolehlivost, samostatnost

Náplň práce :
Komunikace se zákazníkem
Příjem dokladů a objednávek zákazníků a jejich zpracování do SAP
Udržování aktuálních informací na zákaznických portálech
Objednávky dopravy pro expedice, kontrola plnění expedic
Zpracování statistických indikátorů
Úpravy příslušné dokumentace (úvodní listy, balicí předpisy, atd.)
Řízení logistických reklamací

Nabízíme :
Zaměstnání ve stabilní společnosti s neustálým růstem - 20 let v ČR
Pracovní poměr na dobu neurčitou
Nástupní mzdu 21 000 - 23 000Kč
5 týdnů dovolené a další volno nad rámec ZP
13. mzda - 15 000Kč ročně
Odměna za podíl na HV až 1 600Kč měsíčně
Příspěvek na penzijní a životní pojištění - min. 1 200Kč měsíčně
Příspěvky na rekreaci, sport, zdraví a kulturu (cafeterie) - min. 4 000Kč ročně
Stravování přímo v závodě (18-24Kč menu)

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 21 000 - 23 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha