Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

MEGATECH Industries Jablonec s.r.o.

Zámečníci strojů

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11477350789 | aktuálnost: 8. 11. 2016

Požadujeme

  • ÚSO v oboru strojní zámečník
  • praxe v oboru min. 2 roky
  • základní znalost pneumatiky, hydrauliky
  • platné svářečské zkoušky
  • osvědčení pro vazače a jeřábníky
  • průkaz na VZV
  • všeobecné znalosti automatizace
  • znalost vstřikolisů ENGEL, Kraus Maffei
  • ochota držet pracovní pohotovost

Pracovní náplň

  • provádění preventivních prohlídek strojů a zařízení včetně provádění oprav a údržby
  • drobná údržba budov – zámečnické práce

Nabízíme

  • nástupní mzda od 22 tisíc hrubého, případně dohodou dle zkušeností
  • po zapracování navýšení mzdy
  • stravenky 70 Kč (s příspěvkem zaměstnavatele 55 %)
  • 5 týdnů dovolené / rok
  • pracovní doba – třísměnný
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • věrnostní odměna
  • pracovní poměr nejprve na dobu určitou, následně možnost prodloužení na neurčito
  • místo výkonu práce: Jablonec nad Nisou
  • příjemné pracovní prostředí

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 22 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

MEGATECH Industries Jablonec s.r.o., Bc. Veronika Tomášová, veronika.tomasova@mgtindustries.com, +420 483 336 360