Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Mainframe vývojář

referenční číslo: 10029 | aktuálnost: 18. 7. 2016

Máte zkušenosti se z/OS? Chcete své dovednosti uplatnit v mezinárodní IT společnosti? Domluvíte se anglicky?

Neváhejte a pošlete své CV v angličtině ještě dnes

Náplň práce

  • Vývoj IT aplikací
  • IT analýza obchodních požadavků
  • Spolupráce na vyšších úrovních aplikační podpory
  • Tvorba technické dokumentace
  • Zdokonalování stávajících řešení

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Znalost prostředí mainframe (z/OS, CICS, REXX)
  • Znalost SYS1.PARMLIB, JES customization
  • Zkušenosti s návrhem relačních databází
  • Znalost vývoje aplikací v prostředích mainframe
  • Komunikativní znalost angličtiny

Nabízíme:

  • Profesní perspektivu v zázemí mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené, motivující platové ohodnocení
  • Možnosti odborného rozvoje a vzdělávání
  • Zajímavou a zodpovědnou práci
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Sportovní a relaxační benefity
  • Slevy u smluvních partnerů

Mzda: 50 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha