Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Vlastimil Nachtigal

Obchodní referenti

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11194140762 | aktuálnost: 2. 9. 2016

Obchodně administrativní pracovník/ce – Hledáme pro nově otevíranou kancelář v Olomouci kolegu, kdy bude Vašim úkolem především: péče o nové a stávající zákazníky, vytváření nabídek a následná prezentace zákazníkům, úzká spolupráce s ostatními odděleními společnosti, denní reporting svému nadřízenému. Očekáváme od vás: komunikativnost na výborné úrovni, chuť se dále vzdělávat a rozvíjet, schopnost věcné a konstruktivní komunikace, příjemné vystupování, zápal pro úspěšnou práci, samostatnost, osobní zodpovědnost, flexibilitu, loajalitu. Nabízíme: práci v prostředí moderní a prosperující společnosti, bonusy, finanční a nefinanční benefity, marketingová podpora, možnost profesního růstu.
Své životopisy zasílejte POUZE na e-mail: humanjobs@email.cz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 15 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail