Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Magna Automotive (CZ) s.r.o.

Nástrojaři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10516310776 | aktuálnost: 2. 12. 2016

Místo výkonu práce: Chabařovice 682, 403 17 Chabařovice
Náplň práce:
Nástrojářské práce v oddělení údržby
Oprava a údržba strojního zařízení
Požadujeme:
Vyučení v oboru
Praxe na obdobné pozici minimálně 3 roky (obráběč kovů, nástrojař)
Nabízíme:
Třísměnný provoz
Možnost profesního růstu formou vzdělávání
Dynamické pracovní prostředí
Nástupní plat odpovídající zkušenostem a potenciálu
Zaměstnanecké akcie
Příspěvky na dětské rekreace
Příspěvky na stravování
Dovolená 5 kalendářních týdnů
Firemní akce pro děti
Způsob prvního kontaktu: zaslání životopisu nebo vyplnění formuláře na vrátnici u vchodu do závodu.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Magna Automotive (CZ) s.r.o., Lucie Pracnová, lucie.pracnova@magna.com, +420 736 518 310