Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Procesní inženýr reklamací

referenční číslo: 8233 | aktuálnost: 9. 7. 2016

Jste komunikativní a analytický typ člověka s technickým backgroundem? Dokážete argumentovat v cizím jazyce a zároveň identifikovat příčiny závad a nacházet jejich řešení nastavováním potřebných procesů?

Pokud tento stručný popis na Vás sedí a hledáte uplatnění v rámci mezinárodně působící strojírenské firmy, zašlete nám Váš strukturovaný životopis ve formátu MS Word.

Náplň práce

  • Nastavování a upravování procesů vedoucích k minimalizaci vad při předávce
  • Řízení jednání mezi výrobou a zákazníky při neshodách ohledně zakázek
  • Rating a statistiky montážních vad a vytváření podkladů pro jejich odstranění
  • Zodpovědnost za nastavení bezpečnosti a kvality u výrobních procesů
  • Úzká spolupráce s oddělením kvality

Požadujeme:

  • Praxi s řešením neshod u zákazníků v oblasti strojírenství
  • Technický background (SŠ, VŠ či praxi v oboru)
  • Komunikativní znalost AJ a NJ
  • Asertivní komunikaci a odolnost vůči stresu
  • Organizační schopnosti

Nabízíme:

  • Práci v rozvíjející se firmě v oblasti strojírenství
  • Možnost nadstandartních benefitů (roční bonusy aj.)
  • Dotovaná doprava do zaměstnání
  • Profesní vzdělávání v rámci firmy
  • Lokalita: Okres Přerov

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha