Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Mzdová účetní – výrobní společnost

referenční číslo: 7761 | aktuálnost: 30. 8. 2016

Získali jste zkušenosti v oblasti mezd? Hledáte zaměstnání ve stabilní společnosti, která Vám poskytne jistotu a možnost dlouhodobé spolupráce? Pak je tato nabídka právě pro Vás.

Mezinárodní společnost hledá kandidáta na pozici:

MZDOVÁ ÚČETNÍ – VÝROBNÍ SPOLEČNOST

Náplň práce

  • zodpovědnost za oblast mezd ve výrobní společnosti
  • správný výpočet mezd zaměstnanců
  • uzavírání podkladů pro výpočet mezd
  • kontrola správnosti převodu z docházkového systému
  • provádění roční uzávěrky
  • aktivní komunikace s úřady, pojišťovnami

Požadujeme:

  • SŠ ekonomické vzdělání
  • praxe na obdobné pozici (výrobní firma výhodou)
  • základní znalost AJ (občasné využití)
  • znalost mzdové legislativy
  • znalost MS Office

Nabízíme:

  • smlouva na dobu neurčitou
  • příspěvek na dopravu
  • možnost dalšího vzdělávání
  • zvýhodněné stravování
  • možnost nástupu IHNED
  • Místo výkonu práce: okres Frýdek-Místek

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Ekonomika, Personalistika, HR

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha