Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment Ostrava

Project / engineering manager

(referenční číslo: 4-30-211677/JD)

Chceš být součástí společnosti, která si své lidi do týmu velmi pečlivě vybírá, záleží ji na svých zaměstnancích a dokáže je také náležitě ocenit?
Máte zkušenosti s řízením týmu inženýrů konstrukce, prací na projektech zejména v oblasti strojírenstí, výbornou znalost AJ a technický background? Jste vůdčí osobnost, dokážete si vybudovat přirozenou autoritu, motivovat tým a zároveň máte určitou dávku empatie? Pokud toto všechno splňuješ a chceš pracovat pro společnosti, které patří ke světové špičce ve svém oboru, dej nám o sobě co nejdříve vědět. Hledáme novou posilu na pozici PROJECT / ENGINEERING MANAGER.

Náplň práce:

  • standardizace postupů práce
  • vedení týmu konstruktérů
  • velmi úzká spolupráce s projektovým týmem, výrobou, oddělením technologie
  • dohled nad probíhajícími projekty

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oblasti strojírenství nebo jiného technického oboru
  • minimálně 10 let na obdobné vedoucí pozici ve strojírenské společnosti
  • velice silný leadership
  • výborná znalost AJ
  • silné organizační schopnosti
  • proaktivní přístup k práci, zdravý rozum a kreativní myšlení
  • ochota cestovat - krátkodobé služební cesty
  • technický bacground je samozřejmostí

Nabízíme:

Benefity:

  • 13 plat
  • stravenky
  • 25 dnů dovolené v závislosti na délce prac.poměru
  • důchodové a životní pojištění
  • benefity ve formě sportovního vyžití
  • jazykové kurzy vzdělání v oboru

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/engineering/

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Region: Moravskoslezský kraj
Obor: Management
Typ nabídky: Zaměstnání