Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Auditor kvality s AJ

referenční číslo: 12521 | aktuálnost: 21. 11. 2016

Pohybujete se v oblasti kontrolních auditů ve výrobních společnostech a poohlížíte se po novém zajímavém uplatnění? Domluvíte se anglicky nebo německy a bavilo by Vás podílet se na zlepšování systému kvality v moderní stabilní firmě? Pak už nemusíte na nic čekat a můžete se ihned ucházet o aktuální volnou pozici:

AUDITOR KVALITY s AJ

Náplň práce

  • Příprava a vedení interních i dodavatelských auditů
  • Zajištění procesu pro získání certifikací (i zahraničních)
  • Zlepšování systému kvality ve společnosti
  • Spolupráce s vedením společnosti i ostatními odděleními

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Praxi na podobné pozici minimálně 1 rok
  • Anglický nebo německý jazyk úrovně pro komunikaci se zahraničními zákazníky a dodavateli
  • Zodpovědnost a aktivní přístup

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání ve společnosti se zajímavým výrobním programem
  • Motivační mzdové ohodnocení
  • Pružnou pracovní dobu
  • Odborné vzdělávání
  • Týden dovolené navíc
  • Dotované stravování
  • Zaměstnanecké benefity
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Ostravsko

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha