Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

ERA Reality

Naše pověst a závazek k úspěchu z nás učinily nejrychleji rostoucí realitní síť v Evropě. Ať už právě začínáte svou realitní kariéru, nebo jste zkušený realitní makléř, máme pro vás způsob, jak nastartujeme růst vašeho podnikání v realitách. ERA® Reality poskytuje podporu, školení, systém, technologie a produkty, které budete potřebovat k úspěchu na dnešním trhu s nemovitostmi.

Makléř pro ERA Comfort Znojmo

referenční číslo: 9AC9241E | aktuálnost: 17. 1. 2017

Náplň práce:
- zprostředkování prodeje, koupě a pronájmu nemovitostí
- získávání zakázek do portfolia
- realizace prohlídek nemovitostí
- focení a prezentace nemovitostí
- domlouvání a realizace schůzek
- prezentace nabídky služeb
- referenční obchodování v rámci celé sítě ERA Reality

Požadujeme:

- vyzrálou osobnost
- obchodní talent
- komunikační schopnosti
- bezproblémové navázání kontaktu s klientem osobně i po telefonu
- reprezentativní vystupování
- ochotu pracovat a vzdělávat se
- úsměv a pozitivní přístup

Nabízíme:

- vysoce motivační odměňovací systém až 75% provize
- provize i z doporučených hypoték
- program podpory pro začínající makléře až 20.000,-Kč
- možnost získat nový automobil AUDI i k soukromým účelům
- skvělý tým, kde si makléři pomáhají
- jedinečné spojení realitního obchodu a financování nákupu nemovitostí
- kvalitní vzdělávací systém
- unikátní know-how a zcela nové produkty
- veškerý servis a podpora pro makléře zdarma
- SIM karta s neomezeným paušálem za výhodných podmínek
- pro každého makléře vlastní území prodeje

Naučíme vás, jak dělat tuto práci na špičkové úrovni.
Buďte nezávislý na svém zaměstnavateli ! Úspěšný makléř má možnost stát se manažerem týmu v přiděleném regionu.

Mzda: 20 000 - 100 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Přímětická 1772/28, Znojmo, 66902

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Obchod, prodej, nákup, Reality, Stavebnictví, projekce, architektura

Specializace: finanční poradce, makléř, dohodce, odhadce, pojišťovací poradce, pojišťovací zprostředkovatel, makléř, dohodce, obchodník, prodejce, finanční poradce, obchodní asistent, obchodní referent, realitní makléř

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha