Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

LIPNO SERVIS s.r.o.

Instruktoři a programoví vedoucí v rekreačních zařízeních a fitcentrech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11475080795 | aktuálnost: 11. 1. 2017

Instruktor lyžování nebo snowboardingu - vzdělání střední, možno i absolvent. Pracoviště Lipno nad Vltavou. Nabízíme možnost aktivního strávení zimy na horách. V případě, že nemáte žádnou instruktorskou licenci, vše Vás naučíme a vysvětlíme. Zajistíme Vám vybavení pro výuku i ubytování. U uchazeče je důležitý kladný vztah k dospělým i dětem, práce s dětmi (většina klientů jsou právě děti). Cizí jazyk není podmínkou, ale výhodou. Dohoda o provedení práce (vhodné pro ty, kteří mají letní sezónní práce, možnost opakované spolupráce pro další zimní sezóny), prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná. Nástup od poloviny prosince 2016. Mzda 100,-- - 200,-- Kč/h hrubého. Kontakt: 725 110 730 p. Hohl, instruktori@lipnoservis.cz. Ověřeno 9.1.2017.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 100 - 200 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

LIPNO SERVIS s.r.o., Stanislav Hohl, instruktori@lipnoservis.cz, stanislav.hohl@lipnoservis.cz, +420 725 110 730

Odpovědět na inzerát