Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

KARSIT HOLDING, s.r.o.

Specialisté v oblasti personálního řízení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11529390707 | aktuálnost: 6. 10. 2016

Požadujeme VŠ/SŠ vzdělání humanitního nebo ekonomického směru, praxi v personalistice 5 let (ve výrobní společnosti a automotive výhodou), zkušenosti s dotačními programy, zkušenosti s rozvojem a motivací zaměstnanců a s interními školeními, komunikační schopnosti, asertivitu, flexibilitu, nápaditost, pečlivost, znalost MS Office a Outlook, komunikativní znalost AJ nebo NJ výhodou, řidičské oprávnění sk. B. Nabízíme práci v perspektivní společnosti působící v automotive, motivační mzdové ohodnocení, prémie za splnění hospodářského výsledku, 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu, závodní stravování, jazykovou výuku a odborný rozvoj. Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 24 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Personalistika, HR

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail