Typ nabídky

Minimální mzda

Automechanik/Řidič

referenční číslo: 9A9D549E | aktuálnost: 02.05.2017

Ing. Karel Polívka

Horský areál Friesovy boudy hledá řidiče/automechanika na stálý pracovní poměr.

Náplň práce

Hledáte práci v mladém dynamickém kolektivu? Máte rádi hory? Baví vás řízení a oprava aut, sněžných skútrů, a dalších sněhových i suchozemských vozidel? Chtěli byste obsluhovat lyžařský vlek? Jste flexibilní a rádi poznáváte nové věci? Komunikujete rádi s lidmi? Pokud vás něco z těchto bodů baví, přijeďte se bavit k nám.

Požadujeme

Vzdělání v oboru automechanik. Řidičský průkaz A,B. Pokud máte řidičský průkaz C a alespoň základy angličtiny či němčiny, budete mít velkou výhodu.

Nabízíme

Nabízíme vám ubytování a stravu zdarma, možnosti doplnění kvalifikace, vedení zkušeným pracovníkem a v neposlední řadě osobní, až rodinný přístup k zaměstnancům.

Mzda: 15 000 - 20 000 Kč

Místo pracoviště: Strážné 95, Strážné, 54352

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Vhodné pro: Absolventy