Typ nabídky

Minimální mzda

Svářeč tlakových nádob (více pracovních míst) (H3728)

referenční číslo: 9A97463A | aktuálnost: 15.03.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

svařování velkých celků

Požadujeme

SOU, praxe v oboru, kombinace 111, 141 (elektroda, argon), podmínkou platné certifikáty – úřední zkoušky, zkušenost se svařováním tlakových nádob, základní znalost čtení technických výkresů

Nabízíme

práce ve výrobní stojírenské společnosti, finanční ohodnocení dohodou v závislosti na pracovních zkušenostech (vícesložková mzda - až 145,-Kč/hod. ve zkušební lhůtě, další finanční perspektiva), práce na hlavní pracovní poměr na 2 směny (příplatky)
- možnost využití firemního UBYTOVÁNÍ s příspěvkem zaměstnavatele ve výši 2000 Kč/měsíc
- příspěvky na dojíždění do výše 700 Kč/měsíc
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- závodní stravování – (oběd zaměstnance vychází na 30 Kč/jídlo)
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na penzijní připojištění 700 Kč

Mzda: 145 Kč / hodinu

Místo pracoviště: Hradec Králové,

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: svářeč

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Ubytování/příspěvek na ubytování, Závodní stravování