Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Junior programátor řídících systémů

referenční číslo: 11194 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Jsi technický typ, vystudoval jsi elektro vzdělání na střední, nebo vysoké škole a baví Tě oživovat stroje, které jsou systémově řízené?
Pak nám pošli svoje CV a my Ti zavoláme a řekneme si víc.

Společnost, která pracuje na významných projektech v oblasti automatizovaného řízení, hledá nového kolegu na pozici:

JUNIOR PROGRAMÁTOR ŘÍDÍCÍCH SYSTÉMŮ (od 30.000,- Kč)

Náplň práce

  • Realizace zakázky přímo u zákazníka
  • Vytváření řídících programů pro PLC
  • Vytváření vizualizačních aplikací
  • Spolupráce s ostatními pracovníky

Požadujeme:

  • Elektro vzdělání na SŠ nebo VŠ
  • Znalost řídících systémů
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Nabízíme:

  • Finanční odměny – až do výše 13. platu
  • Práci s nejnovějšími moderními technologiemi
  • Služební automobil i k soukromým účelům
  • Mobilní telefon, notebook
  • Místo výkonu práce: Středočeský kraj

Mzda: 23 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha