Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

KANDIDÁTI s.r.o.

Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11290030791 | aktuálnost: 21. 9. 2016

Lokalita: Ostrov

Místo výkonu práce: Ostrov

Firma produkující synchronní kroužky do převodovek a dílů pro rozvod vzduchu, oleje a vody s dlouholetou tradicí hledá do výroby spolehlivé pracovníky a pracovnice.

Náplň práce:
• Převážně pohledová kontrola povrchu vylisovaných výrobků, u synchronních kroužků kontrola sluchová. Kontrola tvaru synchronních kroužků na elektrických měřících zařízení.
• Jedná se o fyzicky nenáročnou práci vsedě.

Požadujeme:
• pečlivost, samostatnost, svědomitost
• nemáme požadavky na vzdělání ani praxi
• oceníme ochotu pracovat v rozpisu směn: 3 dny ranní, 3 dny odpolední a 3 dny volno
• dobrý sluch, brýle nejsou na překážku

Nabízíme:
• zaměstnání na HPP na dobu neurčitou s dlouhodobou perspektivou
• dobré mzdové ohodnocení, prémie dle výkonnosti a kvality odvedené práce
• 13. plat
• příspěvek na stravování 100Kč/den
• extra příspěvky za přesčasy nad zákonný rámec
• 3měsíční zkušební dobu
• příjemné pracovní prostředí v novém klimatizovaném areálu
• práci vsedě
• zaučení ve firmě je samozřejmostí

Nástup možný ihned po absolvování vstupní lékařské prohlídky.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 11 500 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha